Vritet një 107 vjeçar në SHBA
Ditën e djeshme ka mbetur i vrarë një burrë 107 vjeç nga policia në Arkansas. Ngjarja ka ndodhur pasi policia kishte marrë një telefonatë se dy persona po i kanoseshin me armë një të moshuari.

Pasi policia mbërriti në shtëpinë e të moshuarit, tentoi të negocionte me të. Mirëpo ky i fundit kishte qëlluar drejt policisë, ku dhe mbeti i vrarë.

Policia ka arrestuar dy personat që mbanin peng burrin 107 vjeçar, ndërsa forcat e policisë nuk janë lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2013, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori