Vriten dy policë në Kaliforni
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një thirrje për ndihmë në policinë lokale në Palm Springs të Kalifornisë ka çuar në vrasjen e dy pjestarve të policisë dhe plagosjen e një tjetri.

Mesohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:30 të mesnatës.

Sipas deklaratës së kryeshefit të policisë Brayn Reyes të dyshuarit janë akoma në kërkim të policisë./albeu.com/


Shtuar më 09/10/2016, ora 13:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.