Vrasja e ambasadorit grek, gruaja e tij e dyshuara kryesore
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ambasadori grek Kyriakos Amiridis i cili u gjet i djegur në makinën e tij në një lagje të rrezikshme në njërin prej qyteteve të Brazilit, dyshohet se është vrarë nga gruaja e tij.

Mediat shkruajnë se tashmë e dyshuara kryesore është gruaja e tij Francoise Amiridis, e cila ka bashkëpunuar me një oficer të policisë braziliane, me të cilin ka patur dhe një marrëdhënie jashtëmartesore.

Sergio Moreira është oficeri që shtohet në listën e të dyshuarve, pasi ambasadori kishte mësuar lidhjen e gruas me të.

Diplomati 59-vjeçar është parë për herë të fundit në makinën e tij në Janero, pasi foli në telefon me bashkëshorten, mbrëmjen e Krishtlindjes. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2017, ora 09:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.