Vranë foshnjën 5 muajshe, arrestohen adoleshentët
Pëlqej
Arrestohen dy adoleshent, pasi akuzohen për vrasjen e një foshnje 6- muajshe. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Peartree, Britani. Të rinjtë e arrestuar janë të moshës 16 vjeç dhe 18 vjeç.

Zyrtarët kanë kryer hetime në të gjithë zonën, pranë shtëpisë ku fëmija u gjet.

Një zëdhënës i “Hampshire Constabulary” tha: ‘Fëmija u dërgua në Spitalin e Përgjithshëm të Southampton, por nuk mundi dot të shpëtonte. Policia vazhdon ende hetimet për të zbardhur arsyet që i çuan të rinjtë të vrasin një foshnje. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori