Vladimir Putinit i rrjedhin lotë (VIDEO)Një prej burrave "më të fuqishëm" të botës, presidentit rus, Vladimir Putinit, i kanë "rrjedhur lotë".

Kjo ka ndodhur kur Putin vizitoi Mongolinë dhe ku në shenjë nderimi u vu himni rus.

Putin ishte në këtë ceremoni te mbajtur ne Ulan Bator përkrah presidentit mongol, Tsakhiagiin Elbegdorj.

Moska zyrtare ende ka një ndikim të madh mbi Mongolinë , pasi ky vend ka importet më të mëdha të naftës, benzinës dhe energjisë elektrike me Rusinë. /albeu.com/


Shtuar më 05/09/2014, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori