Vjehrra kap nusen mat, dashnorin e shtyp makina duke vrapuar (VIDEO)
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka tronditur një qytet në Turqi.

Mësohet se një grua ka kapur mat nusen e saj, nënë e tre fëmijëve bashkë me dashnorin.

Nëna e martuar dhe me tre fëmijë, është mbyllur brenda nga vjehrra, e cila më pas ka vrapuar në rrugë duke ndjekur dashnorin e nuses së saj.

Ky i fundit duke vrapuar lakuriq në mes të rrugës, është përplasur nga makina.

Por përvec përplasjes, ai ka marrë edhe një "dru" të mirë nga qytetarët të cilët e kanë qëlluar për lidhjen me një grua të martuar.

Ai është shpëtuar nga policia prej turmës së zemëruar, dhe është marrë me ambulancë i mbështjellë me peshqir.

N.C.K, i cili u dërgua në spital në Stamboll dhe mori ndihmën e nevojshme ndërkohë që Policia ka nisur hetimet për ngjarjen e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2018, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori