Vjedhje spektakolare, 30 sekonda për 30 mijë euro mall (VIDEO)
Një grup prej 10 personash hyri me shpejtësi në një dyqan veshjesh dhe në më pak se gjysmë minute mori mallra me vlerë rreth 30 mijë dollarë.

Bluza, xhupa dhe çanta ishin sendet që grabitësit rrëmbyen pa bërë asnjë përzgjedhje.

Kjo ngjarje ka ndodhurPleasant Prairie, në Winsconsi.

Policia ka publikuar videon e grabitjes, me shpresën për të identifikuar dhe arrestuar personat përgjegjës.
Shtuar më 06/07/2019, ora 19:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori