Virale: Kërcimi i djalit në dasmën e së motrës merr vëmendjen e të gjithëve (VIDEO)
Një djalë i vogël 10-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në dasmën e motrës së tij me kërcimin që ka bërë, duke i lënë të gjithë të ftuarit gojë hapur.

Pamjet e publikuara shihet djali duke bërë lëvizje si një balerin profesionist. Video është publikuar nga një dasmor ku shkruan: Tani u bë dasma e tij sepse motra sapo u martua.

Kjo video ka marrë miliona klikime dhe është bërë virale në të gjithë botën.
Shtuar më 02/08/2020, ora 00:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori