Vijnë detajet e para nga policia e Las-Vegasit
Policia në Las Vegas po jep detaje më të fundit nga sulmi me armë që ka ndodhur në një kazino të këtij qyteti.

Sipas njoftimit më të fundit policia është në vendngjarje e besohet se vetëm një person ka shtënë me armë.

Ndërkaq, policia ka bërë të ditur edhe hapësirën e sigurt ku mund të qëndrojnë mediat për të filmuar.

Gjithashtu policia ka urdhëruar mediat që të mos xhirojnë live pozicionet e tyre pasi mund të përdoren nga agresorët e mundshëm.

Ende nuk dihet nëse ka të vdekur dhe a do të cilësohet sai sulm terrorist./albeu.com/
Shtuar më 02/10/2017, ora 08:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori