Videoja kërcënuese e ISIS: Do ta djegim Amerikën
Organizata terroriste ISIS ka nxjerrë një tjetër video kërcënuese, ku thuhet se SHBA-ja do të tronditet nga themelet dhe se do të ketë një 11 Shtator të Dytë.

Videoja 11 minutëshe, e quajtur “Do ta djegim Amerikën”, mban datën 10 mars.

Kjo nuk është videoja e parë kërcënuese ndaj Amerikës.

Një video e ngjashme është publikuar edhe në muajin janar të këtij viti./albeu.com/


Shtuar më 13/04/2015, ora 22:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori