Videoja e frikshme bëhet virale, kukulla e pushtuar lëviz sytë dhe buzën (VIDEO)
Një video e tmerrshme ka qarkulluar në rrjet këto ditë ku duket një kukull që përdorej nga një artist shumë shumë vite më parë.

Kukulla quhej Z. Fritz dhe Michael diamond e bleu në një ankand pasi koleksionon gjëra të vjetra.

Në videon e tmerrshmeduket që kukulla leviz sytë, gojën dhe madje dera hapet në mënyrë të msitershme.

Koleksionisti vetë ka zgjedhur ta mbajë akoma kukullën por e ka mbyllur me celës dhe eka mbuluar me carcaf. /albeu.com/
Shtuar më 22/10/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori