Video shokuese, shoferi i urbanit puth dhe i merr numrin e telefonit 17-vjeçares
Pëlqej

Një video e çuditshme ka qarkulluar në rrjet pasditen e djeshme, ku protagonistë janë një shofer autobusi dhe një vajzë e mitur.

Shoferi i një autobusi në McGill, Glasgoë shfaqet duke puthur një pasagjere fare të re në moshë dhe i kërkon asaj numrin e telefonit.

Ajo me sa duket është e dehur dhe i afrohet aq shumë shoferit të ri dhe flirton haptazi me të.

Pamjet tronditëse dolën dje, ku tregohet shoferi i autobusëve të McGill, duke puthur pasagjeren e re dhe duke kërkuar numrin e saj të telefonit.

Videoja, e filmuar në Glasgoë, tregon vajzën të ulu pranë vendit të shoferit.

Vajza dëgjohet duke i thënë atij “Të dua” dhe ai i kërkon më pas numrin e telefonit.

BISEDA

Vajza: Unë të dua

Shoferi: A do ma japësh numrin tënd të telefonit?

Vajza: Më jep Facebook-un dhe do të të shkruaj.

Shtuar më 19/09/2018, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori