Video e tmerrit: Gruaja nget makinën në mes të zjarrit në Kaliforni (VIDEO)
Një video e tmerrshme tregon një makinë djallëzore të një gruaje përmes fatkeqësisë vdekjeprurëse të Kalifornisë, ndërsa shkëndijat fluturojnë rreth makinës së saj.

Rebecca Hackett, nga Agoura Hills, kishte frikë për jetën e saj ndërsa po udhëtonte përmes zjarrit Ëoolsey të ndezur përgjatë Kanan Road në Malibu gjatë fundjavës.

Ajo tha se ajo ‘mezi bëri atë’ pasi u ndesh me flakë duke lënë White Cloud Ranch, një stacion në Malibu ku mban kuaj, raporton TemaTV.

Video tregon zjarrin e madh që digjet rreth autostradës ndërsa drejton në një tunel.

Kur ajo del, e gjithë qielli është qelibar dhe flakët dhe ndezjet shihen duke fluturuar drejt xhamit të saj.

‘Oh, Perëndia im, të lutem, më lër të largohem nga këtu, të lutem, o Zot, të lutem më lër të largohem prej këtu’, dëgjohet ajo duke thënë përmes lotëve.
Shtuar më 14/11/2018, ora 15:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori