Video amatore nga masakra në Hula të Sirisë (VIDEO)
Eshte publikuar një video amatore e regjistruar disa minuta pas masakrës së kryer nga forcat qeveritare mbrëmjen e së premtes në Hula të Sirisë, ku humbën jetën të paktën 110 persona.

Mes viktimave numërohen të paktën 13 fëmijë.

Videoja përmban skena të rënda dhune prandaj lusim personat e ndjeshëm dhe ata poshtë 18 vjeç, të mos shikojnë videon e mësipërme.

Për të parë videon duhet të konfirmoni moshën tuaj. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2012, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori