Vetevritet para kameres televizive ish-shefi i policise
Albeu.com
Eshte vrare ne nje program direkt televiziv ne Argjentine nje ish-shef i policise lokale i kerkuar per krime ndaj te drejtave te njeriut. Videoja permban momentin e vetevrasjes se policit. Mos e shikoni nese jeni nen 18 vjec.

Ish-zyrtari Mario Ferreira po i pergjigjej pyetjeve te nje gazetari, kur papritur nje grup agjentesh mberriti perpara baneses se tij per ta arrestuar.

Ish-funksionari i policise ka marr menjehere armen e tij dhe eshte vetevrare perpara telekamerave te “Cronica Television”.

Ja videoja ...

Videoja permban momentin e vetevrasjes se policit. Mos e shikoni nese jeni nen 18 vjec.

Shtuar më 24/11/2008, ora 05:30
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori