Vetëvritet hetuesi kryesor i masakrës së Parisit?
Inspektori i ngakruar për të hetuar masakrën e rëndë të Parisit, Fred Erlik ka kryer vetëvrasje.

Incidenti ka ndodhur në zyrën e tij të punës, pas takimit që kishte Erlik me familjarët e një prej viktimave, raporton Total News Blackout.

Sipas të dhënave të policisë Erlik kreu vetëvrasje përpara se të përgatiste një raport lidhur me atë se çfarë kishin përjetuar familjrarët.

Megjithatë ky lajm nuk është raportuar nga media gjinagde serioze dhe nuk dihet sa i vërtetë është./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2015, ora 12:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori