Veshi këpucë për herë të parë në jetë, e reja kërcen nga gëzimi (VIDEO)
Një grua nga Parku Nacional në Uganda, ka veshur për herë të parë një palë këpucë të rehatshme të cilat iu dhuruan nga Laura Grier, një kalimtare e rastësishme të cilës i ra në sy bukuria e saj dhe vendosi të zbriste nga makina dhe ta ndihmonte.

Sapo vesh këpucët, gruaja fillon të vallëzojë dhe me thënë të drejtën kërcimi i saj është perfekt.

"Kur e pashë gruan në anën e rrugës të zbathur unë i kërkova shoferit tim të ndalem, gruaja ishte zbathur dhe nuk kishte pasur kurrë këpucë," tha zonja Grier.

"Ne e ndaluam makinën dhe i dhamë asaj këpucët, reagimi që gruaja pati ishte i pacmueshëm", shtoi Grier për Newsflare.

Shtuar më 20/06/2019, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori