Vërshime e përmbytje të mëdha në Serbi (VIDEO)
Reshjet e mëdha të shiut kanë sjellë vërshime sërish në Serbi, sidomos në lindje të vendit.

Mediat serbe kanë raportuar se sidomos në fshatrat Boletin dhe Tekija ka patur shkatërrime më të mëdha nga reshjet, transmeton Telegrafi.

Qeveria e Serbisë ka dërguar ushtrinë dhe policinë në vendngjarje për të normalizuar sadopak situatën. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori