Veprimi që kreu me të birin i kushtoi shumë shtrenjtë kësaj nëne (FOTO LAJM)

Nikki Dickinson u arrestuar nga autoritetet e shtetit të Ohio-s në SHBA me një akuzë që për realitetin shqiptar do të dukej komplet e pakuptimtë.

Autoritetet e futën pas hekurave nënën 24 vjeçare, pasi sipas tyre ajo kishte rrezikuar shëndetin e djalit të saj 10 vjeçar duke e lejuar që të bënte tatuazh me një mjet infektuar, raporton Albeu.com.

Gjithçka u zbulua nga një video ku u konstatuar se personi që bënte tatuazhet, më parë kishte infektuar dikë tjetër dhe me të njëjtin mjet kishte shpuar lëkurën e djalit të Nikkit. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2018, ora 13:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori