Venecia nën dëborë, mahniten italianët (FOTO LAJM)

Koloseu, Piazza del Plebiscito dhe tani Ura e Rialto-së, në Itali janë mbuluar nga dëbora, duke dhënë pamje mahnitëse.

Venecia momentalisht është e mbuluar nga dëbora, dhe këto fotografi tregojnë vendet e njohura si Piazza San Marco, Ura e Psherëve dhe ishulli i San Giorgio Maggiore krejtësisht ndryshe. /albeu.com/

Shtuar më 02/03/2018, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori