Vdes tragjikisht 15-vjeçari në palestër, ky është ushtrimi që i mori jetën (FOTO LAJM)

Një 15-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht gjatë kohës që po ushtrohej në palestër.

I riu nga Australia ka qenë duke ngritur një shtangë prej 98 kg e cila i ka rënë në qafë duke e rrëzuar përtokë.

Një person që ka qenë pranë tij ia ka hequr peshën dhe është munduar t’i japë ndihmën e parë deri sa të transportohej në spital, por Ben Shaë nuk ka mundur të mbijetojë edhe pas përpjekjes së mjekëve.

Shtuar më 02/10/2017, ora 10:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori