Vazhdojnë sulmet e ushtrisë siriane
Sulmet e forcave të ushtrisë siriane kanë vijuar edhe gjatë ditës së sotme ndaj pozicioneve të rebelëve. Mëngjesin e sotëm ka qenë në qendër të sulmeve një qendër rebeësh në Rastanë rreth 20 km larg nga Homsi që është kthyer nën kontrollin e ushtrisë së Damaskut.

Tashmë ushtria siriane do të përqëndrojë sulmin e saj mbi qytetet e Rastanit dhe Qousser. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2012, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori