Vazhdojnë kërkimet për viktimat nga rrëzimi i avionit rus
Pëlqej
Po vazhdojnë ende kërkimet masive për viktimat e rrëzimit të avionit ushtarak rus në Detin e Zi.

Rreth 3,000 njerëz, përfshirë 200 zhytës, anije, avionë dhe helikopterë, janë të përfshirë në operacionin pranë qytetit Soçi, për të gjetur aeroplanin me 92 veta në bord, prej tyre shtarë, muzikantë të ushtrisë dhe gazetarë

Mediet ruse se deri më tani janë gjetur vetëm 11 trupa nga tragjedia e së dielës, ndërsa autoritetet e kanë përjashtuar terrorizmin si shkak për fatkeqësinë. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2016, ora 10:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori