Vandalizëm ndaj flamurit shqiptar në Tuz (FOTO LAJM)

Flamuri shqiptare i cili ishte punuar në urën e Tërgajes në Lumin Cem në Tuz është shkarravitur nga persona të paidentifikuar.
Flamuri shqiptar, i cili ishte punuar në urën e Tërgajes në Lumin Cem në Tuz, është shkarravitur nga persona ende të paidentifikuar, informon portali "Malesia.me".

Ky veprim ka vetëm një emërtim: vandalizëm ndaj flamurit kombëtar shqiptar dhe është provokim ndaj të gjithë shqiptarëve në Mal të zi. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2016, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori