Vajza e pazakontë, kush guxon t'i dalë para? (VIDEO)
Demi Bagby është një atlete e fitnesit dhe një bodybuildere nga San Diego, SHBA.

Ajo njihet në botë për trupin e saj të fortë dhe fuqinë e madhe që ka.

Në një video të fundit të publikuar në Facebook, tregohet më së miri se sa e fortë është ajo.

Shikoni se çfarë mund të bëjë ajo:
Shtuar më 12/05/2019, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori