Vajza e mitur lind në trotuar, gjyshja skandalizon me vendimin e saj
Pëlqej
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën kinezë të Jiangsu, ku një vajzë ka lindur në trotuar duke shkuar për në spital.

E gjithë skena ka ndodhur në sytë e kalimtarëve, por më shumë ka ëuditur gjyshja e vajzës, e cila ka thënë se nuk e donin foshnjen duke i kërkuar që ta linde aty, raporton Albeu.com.

Fëmija është marrë mëpas nga autoritetet dhe po trajtohet në befotrof, kurse gjyshja po ndiqet ligjërisht. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori