Ushtria e Izraelit në “flakë”, vajzat bukuroshe gati për luftë (FOTO LAJM)

Një faqe Instagrami ku shfaqen ushtaret bukurosheIzraelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Sipas ligjeve në Izrael, të gjithë ata që mbushin 18 vjeç, përfshirë edhe femrat, e kanë detyrim që të shërbejnë të paktën 2 vjet në forcat e armatosura.

Vajzat bukuroshe kanë pozuar me bikini, por edhe me veshje ushtarake. Faqja ka mbi 100 mijë ndjekës dhe komentet janë mjaft pozitive.
Shtuar më 01/11/2019, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori