I vihet tritoli një banese në Durrës
Ushtarja trondit opinionin në Angli pas daljes së fotografive joshëse (FOTO LAJM)

Një ushtare në Britaninë e Madhe ka trazuar opinionin pas daljes të disa fotografive të saj.

Ushtarja Briony Murray u zbulua se ka me qindra fotografi joshëse nëpër chate dhe faqe për femra. Të gjithë janë shtangur pasi gjatë detyrës në ushtri ajo është tejet ndryshe nga fotografitë e publikuara në media. Briony tashmë po rrezikon karrierën e saj pas dales së fotografive./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori