Uragani Florence, meteorologu largohet LIVE nga studioja (VIDEO)
Uragani Florence ka prekur tokë në brigjet lindore amerikane, i shoqëruar me erëra të forta dhe shira të rrëmbyeshëm, dhe nën kërcënimin e përmbytjeve katastrofike.

Qendra e stuhisë preku tokën në Urajtsvill Beach, në Karolinën e Veriut, me erëra që kapnin shpejtësinë e 150 km në orë. Ajo ka bërë që zonat bregdetare të zhyten nën ujë.

Një video ka qarkulluar masivisht në internet pasi meteorologu është larguar nga studioja për shkak të rrezikut që ka shkaktuar uragani në zonën pranë studios. /albeu.com/

Shtuar më 14/09/2018, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori