U zu me të dashurën, 37-vjeçari i copton macen në lavatriçe (VIDEO)
Pëlqej
Një rus ka vrarë macen e të dashurës pas një zënke që pati me të. Ai e futi macen në makinën larëse dhe më pas i bëri video.

Ivan Vasiliev, 37, i dërgoi videon partneres së tij në një përpjekje të dëshpëruar për ta detyruar atë të kthehej në shtëpi pasi ajo u largua pas zënkës, përcjell albeu.com

Vasiliev i burgosur më parë për vrasje dhe grabitje, vrau macen duke i shkatërruar asaj kockat brenda në lavatrice.

video e dërguar të dashurës ai i shkruan asaj: "Ta lava macen"!

Ajo u kthye në shtëpinë e tyre në Ukhta, në veri të Rusisë - me disa oficerë policie.

Gruaja e shqetësuar, 24 vjeçe, mori gjërat e saj dhe u largua.

Më vonë ai rrëfeu se kishte vrarë kafshën, duke thënë se kishte pirë katër shishe vodka para aktit të tij të tmerrshëm. /albeu.com/
Shtuar më 01/02/2018, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori