U zhduk prej tre vitesh, 61-vjeçarja gjendet e vdekur në murin e shtëpisë (FOTO LAJM)

Pronarët e një shtëpie u shokuan kur zbuluan skeletin e një banoreje të mëparëshme të fshehur në mur, në HjustonTeksasit

Mary Steëart Cerruti u gjet në mur në HjustonTeksasit.

Qiramarrësit e rinj pasi gjetën skeletin e Mary Steëart Cerruti, njoftuan menjëherë policinë, përcjell albeu.com

Ajo u zhduk në vitin 2015 dhe vendndodhja e saj mbeti një mister derisa qiramarrësit e rinj bënë zbulimin e tmerrshëm.

Policia ka publikuar fotografitë e trupit të gjetur pasi ajo kishte humbur prej tre vitesh.

Policia ka nisur hetimet për të gjetur shkaqet e vdekjes së mistershme të gruas. /albeu.com/
Shtuar më 02/03/2018, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori