U varros një nga vëllezërit Koachi
Një nga vëllezërit Koachi, Said Koachi mësohet se është varrosur sot afër qytetit të Reims, ku dhe kishte jetuar gjatë kohëve të fundit.

Kryetari i Reims tha se fillimisht e kishte kundërshtuar varrimin e terroristit, për shkak se kishte frikë se mos vendi i varrimit shndërrohet në vend mjaft të vizituar.

Por se ai tha e pranoi varrimin, për shkak se e detyronte ligji./albeu.com/

Shtuar më 17/01/2015, ora 21:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori