U rrëzua një aeroplan në Indonezi, mbi 117 të vdekur
Albeu.com
Konfirmohet se të 117 njerëzit, që gjendeshin në bord dhe 30 këmbësorë të tjerë në tokë, kanë humbur jetën në aksidentin e rrëzimit të e aeroplanit indonezian Boing 737-200.Aeroplani u rrëzua sot në qytetin Medan, kanë bërë të ditur zyrtarët e kërkim-shpëtimit, njofton Rojter.
Por sipas një njoftimi më të ri thuhet se disa nga pasagjerët kanë shpëtuar.
Shtuar më 05/09/2005, ora 18:32
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori