U kafshua nga kobra, vdes në gjumë 9-vjeçarja (FOTO LAJM)

Një vajzë nëntë vjeçare u vra pasi u kafshua në gisht nga një kobër ndërsa ajo flinte në Tajlandë.

Prapaëee Praëat po flinte gjumë në një dyshek të shtruar në dyshemenë e shtëpisë së saj në Surat Thani, Tajlandë, në orën 7:30, përcjell albeu.com

Familja e saj hyri në mëngjes të mërkurën dhe gjeti trupin e saj të pajetë që shtrihej pranë gjarpërit vdekjeprurës prej dy metrash.

Banorët e vranë zvarranikun ndërsa Prapaëee u dërgua në spital për një ekzaminim post-mortem për të konfirmuar shkakun e vdekjes së saj. /albeu.com/


Shtuar më 04/01/2018, ora 13:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori