U hoq si Melani Trump dhe doli nudo, aktorja kërcënohet me jetë (VIDEO)
Pëlqej
Para disa ditësh një video e publikuar së fundmi nga reperi T.I ka bërë shumë zhurmë në Amerikë.

Në këtë vidoe shihet një model e cila është shumë e ngjashme me gruan e presidentit Donaldo Trump, Melania Trump.

Për më tepër modelja në fjalë kishte veshur të njëjtën xhaketë si të Melanias.

Një zëdhënëse e Melania Trump ka bërë thirrje për bojkot ndaj reperit T.I. pasi ky i fundit publikoi një video ku shfaqej një modele e ngjashme me Zonjën e Parë teksa zhvishej në Zyrën Ovale.

Tashmë aktorja që luajti rolin e Zonjës së Parë në videon e reperit T.I është shpehur se ka marrë një numër kërcënimesh me vdekje.

Melanie Marden tha për TMZ se jeta e saj është kërcënuar rregullisht.

Aktorja u shpreh se nuk e kupton dot sesi njerëzit merren me një grua që po përpiqet të fitojë të ardhura duke jetuar.

Ndërsa shprehet se duhet të merren me çështje më të rëndësishme dhe të përqëndrohen në probleme reale, si gjetja e një kurimi për kancerin.

Marden tha se videoja nuk duhet të ishte marrë kaq seriozisht dhe se ajo ndihet mjaft e penduar./albeu.com/
Shtuar më 22/10/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori