Twitter, jashtë funksionit
Twitter është jashtë funksionit për përdoruesit në mbarë botën.

Përdorues nga Europa, Azia dhe SHBA’të kanë raportuar probleme.

Përdoruesit e kanë të pamundur të shohin publikimet e reja në faqe.

Në vend të kësaj, shfaqen publikimet e vjetra. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 21:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori