Turqia goditet nga dy tërmete
Pëlqej
Dy tërmete me 5.2 dhe 4.7 të shkallës Richter kanë goditur natën e kaluar Turqinë. Mediat turke nuk kanë raportuar për të plagosur apo dëme materiale.

Tërmeti prej 5.2 shkallësh është reghistruarDetin Mesdhe, pranë vendpushimit të njohur Antalia, në jugperëndim të Turqisë. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2014, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori