Turqia bllokon rrjetet sociale për foton e prokurorit të vrarë
Për shkak të fotos së prokurorit të vrarë që bëri xhiron e botës, Turqia ka bllokuar sot rrjetet sociale. Në rrjetet sociale kishin marrë fotot e pengmarrjes së prokurorit, i cili humbi jetën pak ditë më parë.

Në bazë të vendimit të autoriteteve qëndron fakti se fotoja e prokurorit Mehmet Selim Kiraz, me pistoletë në kokë dhe gojë të lidhur ka bërë xhiron e botës. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2015, ora 15:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori