Turqi, shpërthim në Antalia
Një shpërthim ka ndodhur mbrëmjen e sotme në sheshin “Republic Square” të Antalias, në Turqi.

Mediat turke raportojnë se një person ka mbetur i plagosur dhe u dërgua në spital me autoambulancë.

Shpërthimi ka ndodhur brenda një zone 100 metra katrorë dhe ka shkaktuar panik te qytetarët.

Ndërkohë , Prefekti i Antalias ka thënë se nuk dihet ende shkaku i shpërthimit që ka ndodhur papritur./albeu.com/
Shtuar më 03/08/2016, ora 22:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori