Truprojat e Erdoganit rrahin rojet e OKB-së (VIDEO)
OKB, organizata që synon të vendosë paqen në botë nuk ka mundur të ruajë qetësinë edhe brenda ambienteve të saj. Mediat e huaja kanë publikuar një video në të cilën shihet një përleshje ndërmjet truprojave të kryeministri turk Recep Tayyip Erdogan dhe rojeve të sigurimit të OKB-së.

Është dashur ndërhyrja e forcave të tjera për të ndalur përleshjen. Një zëdhënës i OKB-së e ka konfirmuar incidentin duke shprehur keqardhje, por nuk ka sqaruar se çfarë e shkaktoi atë. /albeu.com/

Shikoni Videon:


Shtuar më 29/09/2011, ora 09:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori