Trump u tha rusëve se shefi i FBI-së është “i çmendur”?
Pëlqej
President Trump quajti ish drejtorin e FBI-së, James Comey, të çmendur gjatë takimit në Zyrën Ovale me dy zyrtarët rusë.

Trump u ka thënë zyrtarëve rusë në Shtëpinë e Bardhë se me shkarkimin e drejtorit të FBI-së James Comey ka shmangur “një presion të madh” me të cilin ishte përballur për shkak të hetimeve aktuale për Rusinë dhe zgjedhjet presidenciale amerikane, shkruan të premten gazeta “New York Times”, transmeton Reuters.

Gazeta i referohet dokumentit, përmbajtjen e të cilit “New York Times” ia ka lexuar një zyrtar i paemëruar amerikan. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 23:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori