Trump sfidon Klinton / T'i nënshtrohet testit të drogës
Kandidati republikan për president të ShBA-ve Donald Trump, ka akuzuar rivalen e tij Hillary Klinton se ka qenë shumë energjike gjatë debatit të tyre të fundit, dhe që dyshon se ajo po përdor substanca narkotike.

Bazuar në këtë, Trump ka kërkuar që Klinotn t'i nënshtrohet testitdrogës para debatiti të ardhshëm.

Komentet e Trump kanë ardhur pas disa sulmeve seksuale të njëpasnjëshme ndaj tij, raporton "BBC".

Sondazhet thonë se Trump është duke e humbur betejën në disa prej shteteve më kryesore të Amerikës. /albeu.com/

Shtuar më 16/10/2016, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori