Trump “masakrohet” nga rrjeti, kapet duke pirë verë në OKB
Donald Trump ngriti një gotë verë të martën për të kremtuar Kombet e Bashkuara në një drekë pas fjalimit të Asamblesë së Përgjithshme, përcjell albeu.com.

Momenti do të kishte shkuar pa u vënë re nëse jo për faktin se vëllai i presidentit Fred Jr ka vdekur në moshën 40 vjecare për shkak të alkolit.

Më vonë ai ngriti një gotë të ngjashme në tryezën e drekës me Sekretarin e Përgjithshëm të OKB-së António Gutteres dhe ra edhe më shumë në sy.

Rrjetet sociale vërshuan kundër presidentit duke e quajtur atë si të tharë për të pirë alkol, por kishte dhe nga ato që e kritikuan se po jep një shembull të keq rinisë duke u shfaqur me gotë në dorë. /albeu.com/


Shtuar më 20/09/2017, ora 08:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori