Trump: Jemi lodhur duke u udhëhequr nga njerëz budallenj
Kandidati republikan për president të SHBA-së, Donald Trump u ka thënë të pranishmëve gjatë një tubimi të tij në Florida se se vendi i tyre "është duke u udhëhequr nga njerëz jo adekuat".

"Ne jemi të lodhur duke u udhëhequr nga njerëz budallenj. Ata janë të trashë" është shprehur Trump.

Ai pastaj përsërit zotimin e tij për të rinegociuar NAFTA-n, të qëndrojnë deri në Kinë dhe të ndalojnë Partneritetin Trans-Paqësor.

Ndërsa duke folur për shkurtimin e taksave, ai ndërpreu fjalën e tij për të vënë në dukje një shenjë që lexon: “Blacks for Trump
.
“Oh unë e dua atë shenj뒒 ka thënë Trump, duke iu referuar një logoje “Blacks for Trump’’. /albeu.com/
Shtuar më 07/11/2016, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori