Nuk është aspak kavalier, Trump injoron keq gruan e tij (FOTO LAJM)

Donald Trump është bërë objekt i mediave sociale së fundmi në lidhje me disa foto të publikuara nga Florida ku shihet duke mbajtur një çadër të madhe në dorë ndërkohë që gruaja dhe djali i tij janë në shi, përcjell albeu.com

Fotot e Presidentit të SHBA ndërsa ecën drejt avionit kanë marrë komente pafund duke e cilësuar si aspak serioz dhe të sjellshëm.

Melania Trump dhe djali i tyre 11-vjeçar, Barron, shihen duke ecur pas z. Trump pa cadra dhe me veshje të papërshtatshme për shi. /albeu.com/


Shtuar më 16/01/2018, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori