Tronditëse, nëna hidhet nga ura me djalin 10 vjeç (VIDEO)
U hodh nga një prej urave më të larta në Kolumbi, duke marrë me vete edhe djalin 10 vjeç. Një hedhje nga mbi 100 metra lartësi, e cila rezultoi vrastare për të dhe të miturin. Një veprim drithërues, ku pavarësisht ndërhyrjes së shërbimeve të sigurisë, nuk u ndalua dot.

Ngjarja tronditëse u shënua të enjten që lamë pas, në zonën e Tolima, ku 32-vjeçarja Jessy Paola Moreno Cruz, mbante shtrënguar djalin e saj May Ceballos dhe kërcënonte se do hidhej prej andej, teksa kalimtarë të rastit dhe ekipet e specializuara, i kërkonin që të mos e bënte.Shtuar më 12/02/2019, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori