Tronditëse, fëmija ha ushqim tek tasi i qenit (VIDEO)
Një fëmijë është i fiksuar për të ngrënë ushqimin e qenit aq sa nuk pyet edhe për këshillat e gjyshes së tij.

Një video e shpërndarë sëfundmi në rrjetet sociale tregon një fëmijë, i cili ha tek vendi i qenit nga ushqimi i tij pavarësisht se gjyshja përpiqet që ta largojë prej andej, raporton Albeu.com.

Më pas ajo hap celularin dhe e filmon nipin duke ia dërguar videon nënës.

Pas investigimeve u vërtetua që fëmija kishte probleme, ndërsa nëna u hetua për lejimin e tij në këtë gjendje. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2018, ora 15:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori