Treni përplaset me autobusin, 1 i vdekur dhe disa të plagosur në Australi
Një person ka gjetur vdekjen ndërsa 8 të tjerë janë plagosur teksa një tren është përplasur me një kamioni në Australi. Si pasojë e përplasjes, trafiku përgjatë vijës hekurudhore në fjalë është pezulluar.


I plagosuri në gjendje më të rëndë është makinisti i i trenit, i cili është nxjerrë nga kabina pas një pune disa orëshe të forcave të shpëtimit. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2012, ora 12:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori