Treni merr zvarrë autobusin plot me pasagjerë (VIDEO)
Një i vdekur dhe 9 të plagosur, është bilanci i një aksidenti, ku një tren përplaset me autobusin.

Ndërkohë 57 pasagjerë shpëtuan pa lëndime pasi shoferi hapi derën e pasme në momentet e fundit dhe u tha që të zbrisnin me urgjencë.

Aksidenti ka ndodhur në Kazakistan, kur autobusi u bllokua mbi hekurudhë nga trafiku.
Shtuar më 16/09/2019, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori