Treni del nga shinat, rreth 70 të lënduar në New York (VIDEO)

Një tren doli papritur nga shinat në orët e para mëngjesit të mërkurës në Nju Jork.

Mësohet se tridhjetë e shtate persona pësuan lëndime të lehta dhe janë trajtuar në vendin e ngjarjes. Askush nuk u shtrua në spital, njoftojnë zjarrfikësit.

Shkaku i daljes nga shinat, pranë Long Island në Brooklyn, nuk janë bërë ende të qarta nga autoritetet, por pritet te dalin detaje të tjera në vazhdim. /albeu.com/

Treni del nga shinat, rreth 70 të lënduar në New York

Shtuar më 04/01/2017, ora 16:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori